Рівненська торгово-промислова палата

Rivne Chamber of Commerce & Industry

«Ми впевнено дивимось у майбутнє
і відкриті до ділового співробітництва!»

Рівненська торгово-промислова палата

 
ВАТ “Івано-долинський спеціалізований кар’єр”

Відкрите акціонерне товариство “Івано-Долинський спецкар’єр” розробляє Івано-Долинське родовище базальтів з 1961 року. Основні вили продукції: щебінь різних фракцій, сировина базальтова для каменеливарних заводів, формак, брущатка, шашка, бут, висівки базальтові, крихта базальтова, товари народного споживання (пам’ятники надмогильні, бордюри квіткові, плитка облицювальна та інше).

Проектна потужність - 310 тис. м3 гірничої маси в твердому тілі в рік.
Продукція підприємства зорієнтована на задоволення всезростаючих потреб підприємств України та населення в будівельних матеріалах з каменю.

Базальтові стовпиБазальтові стовпи - різновид базальтів, які зустрічаються на родовищі. Мають різну форму в поперечному перерізі - від чотирьохгранних до семигранних. Товщина стовпів коливається в межах від 0,6 до 1,2м. Переважають стовпи товщиною 0,8-1,0м. Висота стовпів від 3-х до 22м. Мають властивість давати прямий рівний розкіл. Використовуються для виробництва формака, брущатки, шашки. Після обробки на каменерізальних станках використовуються для виготовлення надмогильних пам’ятників, облицювальної плитки та іншої продукції.

Брущатка розміром 10х10 см, 5х5 см та інша, виготовлена на каменекольному станку виробництва Німеччини та ручної роботи. Використовується для мощення доріг, площ, тротуарів, оздоблення територій навколо офісів, установ, підприємств, для зведення фундаментів, огорож та ін. Користується попитом в Україні, Польщі, Німеччині, Білорусії, Росії.

БрущаткаЩебінь із базальту, ГОСТ 8269-87. Виготовляються фракції 40х70, 20х40, 10х20. Використовується для будівництва шляхів, на фундаменти будівель і споруд. Щебінь є первинною сировиною для каменеливарних заводів.

Крихта неокатана базальтова “ТУ 21 УРСР 30-88”. Являє собою подрібнену базальтову породу, отриману із дрібнозернистих свіжих базальтів Івано-Долинського родовища. Є вихідною сировиною для виробництва теплоізоляційних виробів та сировиною для каменеливарних заводів різних регіонів України, Білорусії, Росії.

Надмогильні пам’ятники та стели з різаного відполірованого базальту мають гарний естетичний вгляд, міцні, довговічні. Широко використовуються населенням України та країн близького і дальнього зарубіжжя для вшанування пам’яті рідних, близьких.

Вироби місцевих художників-каменотесів широко відомі в Україні. Портрети на надмогильних пам’ятниках та роботи на релігійну тематику користуються підвищеним попитом населення, сувеніри із зображенням історичних подій, видатних людей України успішно реалізуються магазинами м.Рівне.

Перспективне використання базальтів:

  • використання базальту як теплоізоляційного матеріалу в різних галузях народного господарства;
  • радіаційний захист і будівництво споруд для захоронення радіоактивних відходів;
  • як антикорозійне покриття в різних галузях промисловості (суднобудівній, автомобільній, хімічній, коксо-хімічній, будівельній та в сільському господарстві).

БрущаткаНайбільш перспективним є застосування базальтів в радіоелектроніці, космічній і авіаційній промисловості. В радіоелектроніці використовуються надтонкі базальтові плівки і пластини як теплоізоляційні матеріали. В авіаційній і космічній промисловості використовуються жаростійкі властивості мінералу при створенні реактивних і турбогвинтових двигунів. На основі базальту виготовляється термозахисне покриття для космічних кораблів багаторазового використання типу “Шатл”, “Буран”. Базальтова тканина є основою для виготовлення термостійких пожежних костюмів (витримують температуру 600-700оС) і скафандрів для роботи в агресивному середовищі.


Наша адреса:

35042, Україна, Рівненська обл.,
Костопільський р-н, с. Базальтове,
Тел./факс: (03657) 2-22-62,
Тел. (03657) 2-28-45
Комерційний відділ:
Тел. (03657) 6-55-16

Прайс-лист: на базальтову продукцію

 

КУРСИ ВАЛЮТ

USD | finance com uaRUR | finance com ua
EUR | finance com ua 

КОНТАКТИ

Адреса:
м.Рівне, вул. Гетьмана Мазепи, 19

тел.:
(0362) 26-38-66, 26-96-74

тел./ факс:
(0362) 26-38-66, 26-96-74,

rcci@rivne.com
www.rcci.rivne.com