Рівненська торгово-промислова палата

Rivne Chamber of Commerce & Industry

«Ми впевнено дивимось у майбутнє
і відкриті до ділового співробітництва!»

ВИ ШУКАЄТЕ ПАРТНЕРА?

У ході робочого візиту представника Посольства України в Королівстві Бельгія до науково-індустріального парку м. Шарлеруа було досягнуто домовленість стосовно безкоштовного користування офісом в Бельгії. Офісне приміщення з усім необхідним для роботи (телефон, інтернет, робочий комп'ютер), розташоване на території науково-індустріального парку (Недалеко від міжнародного аеропорту “Шарлеруа”), може бути надане для українських компаній на безоплатнішоснові терміном на 6 місяців.
Така можливість дозволить зацікавленим українським компаніям вивчити перспективи роботи на бельгійському та європейському ринку, запуску окремих проектів у текстовому режимі. Зазначений офіс може використовуватись у якості юридичної адреси компанії в Бельгії.
Також для українських компаній є можливість для безкоштовного супроводу бельгійськими експертами з метою допомоги організації бізнесу та сприяння у пошуку партнерів, а також оренди офісних приміщень на більш тривалий термін за зниженими цінами


Інформуємо про можливість участі українських компаній у тендерах, організованих державними структурами США та міжнародних тендерах, оголошених за проектами міжнародних фінансових організацій, які мають штаб-квартири в м. Вашингтон.
Відповідно до Закону про державні закупівлі США (“Buy American Act”. BAA) перевага надається товарам і послугам американського походження (включаючи сировину і матеріали). Подібні вимоги також існують і на закупівлю товарів і послуг третіми сторонами, якщо такі закупівлі здійснюються за рахунок коштів федерального бюджету.
Враховуючи нерівноправні умови конкурентної боротьби на американському ринку, для участі у тендерах, українським компаніям пропонується створювати окремі юридичні особи за законодавством США, які можуть представляти їхні інтереси або встановлювати партнерські стосунки з американськими компаніями та діяти через посередників для отримання субконтрактів на реалізацію держзамовлень.
Інформація про актуальні міжнародні тендери, які оголошено за проектами міжнародних фінансових організацій, містяться на веб-порталах:
- http://www.dgmarket.com — веб портал американської компанії ’’’Development Gateway. Inc”, на якому можна зареєструватись та отримати частковий доступ до ресурсів порталу. Щоб отримати повний доступ до веб-порталу, потрібно щорічно сплачувати 440 дол. США.
- http://www.devbusiness.com - веб-портал ООН “Development Business”, який співпрацює з міжнародними фінансовими організаціями, урядами різних країн та спеціалізується на наданні інформації щодо міжнародних тендерів, міжнародного консалтингу, укладанні комерційних контрактів та експортних можливостей в усьому світі. За доступ до цього ресурсу потрібно сплачувати 590 дол. США на рік.


За результатами контактів Посольства України у Королівстві Швеція, діловими колами цієї країни була висловлена зацікавленість щодо налагодження контактів з українськими підприємствами виноробної галузі.
У разі зацікавленості свої презентаційні матеріали та комерційні пропозиції (бажано англомовну версію) українські підприємства можуть надсилати до МЗС України (uens@mfa.gov.ua) та Посольства України у Швеції (emb_se@mfa.ov.ua) для їх подальшої передачі потенційним діловим партнерам у Швеції. Бажано також поінформувати про це у копії ТПП України (boi-ier@ucci.orq.ua).


До Торгово-промислової палати України звернулась польська компанія “Lando Polska”, яка є відомим дистриб’ютором продукції промислових галузей на території Європейського Союзу, одним з основних напрямків якої с продаж хімічної продукції.
Представники польської сторони висловили високу зацікавленість у закупівлі великої кількості хімічної продукції українських виробників, а саме: Бісфенол А, Моноетілен гликоль, Стирол, Вінілацетат мономер, Фталевий ангідрид, Воск (хімічний), Парафін (хімічний).


Єгипетська Компанія "Oriental Weavers" братиме участь в майбутній сесії виставки DOMOTEX, яка пройде в Ганновері з 16 по 17 січня 2016 року, компанія буде у залі 2, стенди А35, А36, А38, А47 та А60.
Варто відзначити, що "Oriental Weavers" є одним з найбільших у світі виробників килимів, пледів і відповідної сировини. Заснована в Каїрі, група має виробничі потужності в трьох країнах і поширює свою продукцію в більш ніж 130 країн по всьому світу.
"Oriental Weavers" була заснована в 1979 році і торгує на єгипетській біржі з 1997 року. З одного верстата - будуючись на давніх Єгипетських текстильних традиціах, які відходять до лляних тканин, вироблених в Верхньому Єгипті в 5000 до н.е. - "Oriental Weavers" стала найбільшим виробником машинних килимів у світі і сьогодні є світовим лідером у виробництві пучкових і струменевих друкованих килимів та килимових виробів.


Іранська компанія, яка пропонує посередницькі послуги у пошуку партнерів в гірничодобувній промисловості, консультації щодо іранських експортерів травертину, мрамуру, граніту, конгломерату. Компанія надає підтримку у відвідуванні кар'єрів та заводів на території Ірану, а також супровід в процесі укладання угод щодо поставок вищезазначеної сировини. Існує можливість розміщення реклаи на сайті цієї компанії з метою інформування потенційних іранських клієнтів.
Підприємство зацікавлене у встановленні взаємовигідного партнерства з українськими підприємствами - імпортерами каменю.


 Чеська компанія "DOMESTAV s.r.o." інформує щодо поставок з України наступної продукції:
-ламелі для каркасу ліжка з смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи.
Мінімальна кількість: 40-50 кубічних метрів в місяць.
Розміри: ширина - 60, 70, 80, 90, 100 або 110 мм, довжина -950-1000 мм, або 1850-2000 мм, товщина - 22мм.
Якість: відсутність посиніння, сук до 1/3 ширини ламелі, відсутність смоли на деревині.
Повідомляємо, що замовник надає перевагу сухим матеріалам - 48 кубіних метрів на одну вантажівку, укладених один на один, або вологий матеріал - 34 кубічних метрів на одну вантажівку, укладені один на один.
Більш детальна інформація за посиланням: http://www.domestav.cz, електрона пошта: skoupa@domestav.cz; тел. +420 548 212 169, моб. +420 773 331 130, адреса підприємства "DOMESTAV s.r.o." Spitalka 23, 602 00, Brno.

КУРСИ ВАЛЮТ

USD | finance com uaRUR | finance com ua
EUR | finance com ua 

КОНТАКТИ

Адреса:
м.Рівне, вул. Гетьмана Мазепи, 19

тел.:
(0362) 26-38-66, 26-96-74

тел./ факс:
(0362) 26-38-66, 26-96-74,

rcci@rivne.com
www.rcci.rivne.com