Рівненська торгово-промислова палата

Rivne Chamber of Commerce & Industry

«Ми впевнено дивимось у майбутнє
і відкриті до ділового співробітництва!»

ВИ ШУКАЄТЕ ПАРТНЕРА?

Відділ з питань економіки Посольства Угорщини і в Україні свідчить свою повагу, і пропонує Вашій увазі комерційну пропозицію провідною зовнішньоторговельної компанії Угорщини, ЗАТ «Угорський Національний Торговий Дім», на товари продовольчої групи, в тому числі м'ясну продукцію, сири, макаронні вироби, токай вина і т.д.
Просимо Вашого посильного сприяння в наданні ділової пропозиції ЗАТ «Угорський Національний Торговий Дім» (http://www.tradehouse.hі) Підприємствам Членам ТПП, які виявили зацікавленість до співпраці по даному напрямку.
Заздалегідь дякуємо Вам за надану Вами допомогу.
З повагою
Анна Костенко Відділ з питань економіки Посольства Угорщини в Україні Тел .: + 38-044 / 590-01-90, 590-01-91 Факс: + 38-044 / 590-01-89


Торгово-промислова палата України інформує про наступне.
На виконання доручень МЗС України щодо тендерів, які проводяться за проектами міжнародних фінансових організацій (МФО) в Чеській Республіці і в яких можуть взяти участь українські компанії, ТПП України надсилає інформацію згідно із заданою формою.
http://www.rtpp.com.ua/sites/default/files/2293.pdf">http://www.rtpp.com.ua/sites/default/files/2293.pdf


Комерційний відділ Посольства Арабської Республіки Єгипет хоче висловити Вам свої найкращі побажання і найщирішу повагу. Ми маємо честь представити єгипетську
компанію "Оrganica", яка є одним з провідних експортерів органічних продуктів харчування (трав'яний чай, фініки, оливкова олія, кунжутні батончики і мед).
Компанія зацікавлена у співпраці з українськими компаніями, і в постачанні великих обсягів фосфоритів. Ми додаємо експортну пропозицію компанії, яка включає всі деталі і інформацію, а також рекомендуємо відвідати її сайт (http://www.organicaegypt.com).
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви поширите доданий документ серед зацікавлених українських компаній-імпортерів і запропонуєте їм зв'язатися з компанією, яка буде більше, ніж готова надати додаткову інформацію і деталі, і, звичайно, розглянути будь-які подальші запитти і вимоги.


Предложения о кооперации и сотрудничестве ОАО «Горынский агрокомбинат»
ОАО «Горынский агрокомбинат» (входит в систему предприятий ГО«Управляющая компания холдинга «Концерн Брестмясомолпром»,находится в настоящее время в процедуре санации) специализируется на выпуске следующей продукции:
- натуральные и закусочные консервы, в том числе горошек зеленый, огурцы и томаты консервированные, салаты, обеденные блюда;
- маринады, томатные, овощные и фруктовые соки с мякотью,фруктовые соки восстановленные, березовые соки, компоты, повидло.
В результате проведенной в течение последних лет модернизации вэксплуатацию введен новый цех по производству овощных консервов мощностью 8,3 куб консервов в год. Производственные мощности предприятия увеличились с 17,5 муб до 20,3 муб. в год. Модернизацияипозволила внедрить систему НАССР, сохранить ассортимент вырабатываемой ранее продукции и расширить его.
Предприятие имеет собственную котельную, артезианские скважины, холодильные камеры для хранения сырья, что позволяетоптимизировать расходы на производство продукции.
В целях сохранения производства и обеспечения его эффективной работы ОАО «Горынский агрокомбинат» готово рассмотреть различные варианты сотрудничества с потенциальными партнерами, начиная от производства продукции на давальческих условиях до продажи предприятия как имущественного комплекса.
В целях поиска потенциальных партнеров для налаживания сотрудничества с ОАО «Горынский агрокомбинат» имеется готовность к организации встреч и проведению переговоров как на территории Республики Беларусь, так и на территории Украины.
В целях поиска потенциальных партнеров для налаживания сотрудничества с ОАО «Горынский агрокомбинат» имеется готовность организации встреч и проведению переговоров как на территории Республики Беларусь, так и на территории Украины.
Контактное лицо: Савицкий Олег Павлович, начальник технического отдела ГО «Управляющая компания холдинга «КонцернБрестмясомолпром»:
Тел.: +375 162 20 42 83; моб.: +375 33 606 18 89;
e-mail: tobrestmmp@tut.by

 


Засноване 2008 року ТОВ «Фірма «ОСТІН» має багаторічний досвід постачання обладнання та інструменту для деревообробки, вepcтатів для виробництва меблів і обробки штучного каменю, сушильних камер, а також обладнання для обробки скла. Залежно від поставленого завдання, можлива поставка не тільки окремих одиниць обладнання, а й комплексів "під ключ". Наша фірма стояла біля витоків створення і є дійсним членом Української Асоціації деревообробного обладнання (УАДО) з 2009 року.
Партнерами Фірми ОСТІН є відомі італійські компанії - ВREVЕТТІМОТТА, СЕNТАURО, COMAFER, MASTERWOOD, OSAMA, STROMAB, VITAP, a Takox BispoëHHka Hesiopororo якісного обладнання з Китаю і Тайваню. Форматно-розкрійні верстати, крайколичкувальні, свердлильноприсадочні, мембранно-вакуумні преси - це обладнання практично завжди є в наявності на складі, і ми раді запросити відвідати наш постійно діючий виставковий зал.
Сервісний центр ТОВ «Фірма Остін» надає клієнтам такі послуги з обслуговування обладнання: * Пусконалагоджувальні роботи і навчання персоналу * Гарантійне і післягарантійне обслуговування обладнання
• Ремонт обладнання
• Продаж запасних частин до обладнання
У нашому офісі представлений один з найширших в Україні асортимент ріжучого інструменту і пристосувань, тому що ОСТІН є представником провідних світових виробників інструменту: • СМТ, Італія (дискові пили, кінцеві фрези, свердла, насадні фрези, пристосування, фрези кінцеві зі змінними ножами, фугувальні ножі, твердосплавні ножі, фрезерні столи, ручні фрезери) * GANN, Німеччина (голчасті вимірювачі вологості, безконтактні вологоміри) * Вessey, Німеччина (струбцини, верстатні затискачі, притискачі, ножиці для листового металу) * КREG, США (пристосування для з'єднань Кreg Joinery тм, струбцини та притискачі, пристосування для монтажу терасної дошки DЕСК ЛG "м, фрезерні та монтажні столи, саморізи і заглушки, вимірювальний інструмент)
• Аquila, Китай (фрези для зрощування деревини)
Фірма ОСТІН - це обґрунтований вибір обладнання та інструменту, які відповідають Вашим BHMOTAM.
TOB «(DipMa «OCTIH» вул. Сирецька, 9, Київ, 04073, Україна +38 044 379 1571
+38 067 503 85 73 http://www.verstaty.com.ua

КУРСИ ВАЛЮТ

USD | finance com uaRUR | finance com ua
EUR | finance com ua 

КОНТАКТИ

Адреса:
м.Рівне, вул. Гетьмана Мазепи, 19

тел.:
(0362) 26-38-66, 26-96-74

тел./ факс:
(0362) 26-38-66, 26-96-74,

rcci@rivne.com
www.rcci.rivne.com