Рівненська торгово-промислова палата

Rivne Chamber of Commerce & Industry

«Ми впевнено дивимось у майбутнє
і відкриті до ділового співробітництва!»

ВИ ШУКАЄТЕ ПАРТНЕРА?

Інформуємо, що українські компанії можуть брати участь в оголошених у Грузії міжнародних та інших тендерах.
Повна інформація про державні закупівлі розміщена на офіційному сайті Агентства конкуренції і державних закупівель Грузії: http://www.procurement.gov.ge


Посольство Республики Беларусь в Украине свидетельствует свое уважение Торгово-Промышленной Палате Украины и Региональным Торгово-Промышленным Палатам и информирует о заинтересованности ОАО «БПС-Сбербанк» в сотрудничестве в части поиска инвестора / соинвестора по приобретению активов и организации производства кирпича и плитки керамической на оборудовании ОАО «Брестский комбинат строительных материалов».
Более подробно с предприятием можно ознакомиться на веб-сайте http://www.kerabel.by.
Посольство будет признательно за публикацию данной информации в «Деловом Вестнике» ТПП Украины, а также информирование украинского бизнес-сообщество об указанном предложении.
В случае заинтересованности готовы оказать содействие в установлении деловых контактов с руководством и менеджментом ОАО «БПС-Сбербанку.


Мексиканська компанія "Global Trading and forward B2B services, S. de R.L. De C.V." зацікавлена у закупівлі в українських виробників рослинної олії.
Більш детальну інформацію можна отримати за тел.: +52 81 1969 0059, моб. +521811 527 8610, e-mail: hcastillo@gtfb2b.com, контактна особа - Hector Gerardo Castillo Vega.


Комерційний відділ Посольства Арабської Республіки Єгипет хоче висловити найкращі побажання і найщирішу повагу.
Ми маємо честь представити Єгипетську Компанію "El Кhalil for Foodstuff and Wholesaling", яка є одним з основних авторитетних єгипетських постачальників широкого спектру високоякісної єгипетської продукції, з багаторічним досвідом в області експорту єгипетського зерна і насіння. Компанія має сертифікат ISO 9001 і HACCP.
"El Кhalil for Foodstuff and Wholesaling" зацікавлена в експорті єгипетськиx тpaв, насіння та приправ.
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви поширите цю інформацію серед зацікавлених українських компаній імпортерів, які працюють в відповідних областях, розглянути вищезгадану пропозицію і звернутися до компанії, яка буде більш ніж готова надати додаткову інформацію і деталі, і, звичайно, виконати будь-які подальші запити. Далі надаємо координати компанії: Контактна особа : Пан Осама Ахмед Халіл - Генеральний Менеджер
Пані. Мона - Комерційний Менеджер
Адреса : 220, Ельхоррейя Роуд, Ібрагімія, Александрія Тел : +20 35905878 - +2035906866
Факс : + 2035905920
Emails info@elkhalil-co.net - export@elkhalil-co.net,
import@elkhalil-co.net - qualitycontrol@elkhalil-co.net
Website : http://www.elkhalil-co.net Skype : ossama ahmed khalil Moo : + 2012221.34247 3 повагою,
Ахмед Амаві Торговий Радник Голова Комерційного відділу
Посольства АР Єгипет


У зв'язку із отриманим запитом від Посольства Грузії щодо презентації нового проекту «ВІОLI» (медичний велнес відпочинок), підготовленого інвестиційною компанією «МEDGROUP Georgia», просимо Вас розповсюдити зазначену інформацію серед потенційно зацікавлених компаній України, які можуть бути задіяні у зазначеній сфері.


Торгово-промислова палата України висловлює Вам свою повагу та інформує про наступне.
До нас надійшов лист-запит від компанії Uniper Anlagenservice (далі UAS) щодо пошуку партнерів в Україні. Компанія UAS надає послуги з інжинірингу та обслуговування, а також інші технічні послуги для великих електростанцій і промислових енергетичних установок. Компанія входить до концерну Uniper, який спеціалізується на виробництві електроенергії, з загальною потужністю 31 ГВт.
Компанія UAS зацікавлена у започаткуванні партнерських відносин з українськими компаніями, які спеціалізуються на виробництві котлів, апаратних засобів, технологічного обладнання, електротехніки та засобів керування, а також на інжинірингу електростанцій та енергетичних установок.
У додатках до листа міститься повний опис профілю компанії UAS, а також вимоги, які вона висуває до потенційних партнерів щодо їх спеціалізації та кваліфікації необхідних співробітників.
Контактною особою зі сторони компанії виступає голова відділу співробітництва та розвитку бізнесу Uniper Technologies GmbH — Детлеф Веслінг (email wessling@uniper.energy, Ten.: +49 1722649 307).


 Фірма Спецтехмонтаж працює на ринку України з 2001 року, раніше ми знаходилися у місті Донецьк. Профіль нашої діяльності це сегмент В2В, ми постачальник будівельних матеріалів та матеріалів для виконання зварювальних робіт. Поставки проводилися по всій території України. Спецтехмонтаж має багаточисельні листи подяки від наших бізнес-партнерів, ми — двократні номінанти загальнодержавного рейтингу підприємств України у сфері зовнішньоекономічної діяльності "Імпортер року" в 2012 та 2013 роках. Подробиці можно побачити http://stm.in.ua/.">http://stm.in.ua/.
В 2015 році Спецтехмонтаж відновив господарську діяльність у Харкові. У данний час ми не змогли поновити напрацьовані раніше та утрачені бізнес-зв'язки з клієнтами.
Прошу Вас проінформувати членів ТПП Вашого регіону, методом електронної розсилки листів на е-mail адреси, про можливість придбати якісну продукцію з безкоштовною доставкою. Короткий презентаційний матеріал про Спецтехмонтаж http://stm.in.ua/about_us.


Інформація про тендери в Латвійській Республіці

Тендери


Посольство Королівства Саудівська Аравія в Україні поінформувало МЗС про запровадження Головним управлінням з продуктів та ліків Саудівської Аравії системи "Служба реєстрації іноземних об'єктів". Метою діяльності Служби є полегшення процесу реєстрації та акредитації іноземних виробників м'яса та великої рогатої худоби, птиці та риби, які бажають експортувати свою продукцію до Королівства.
У зв'язку з вищезгаданим Головне управління з продуктів та ліків Саудівської Аравії просить іноземних виробників здійснити реєстрацію за допомогою електронного посилання вищезгаданої Служби (http://sfda.gov.sa/en/food/about/administration/mangement_food/Pages/EDOIFC-ES.aspx">реєстрація)


У зв'язку із зверненням молдовського підприємства "ROTMIST" SRL надсилаємо комерційну пропозицію стосовно реалізації підшипників для промисловості.
Контактні дані підприємства та номенклатура продукції додаються.

Додаток


Інформуємо, що українські компанії можуть брати участь в оголошених у Грузії міжнародних та інших тендерах.
Повна інформація про державні закупівлі розміщена на офіційному сайті Агентства конкуренції і державних закупівель Грузії:
http://www.procurement.gov.ge">http://www.procurement.gov.ge


В результаті переговорів з японською стороною за участю представників українського та японського бізнесу була досягнута домовленість щодо скасування запровадженого Японією 2010 року карантину на молочну продукцію та відкриття восени 2017 року (очікувано) японського ринку для молочної продукції українського виробництва.


З метою полегшення процесу реєстрації та акредитації іноземних виробників м'яса великої рогатої худоби, птиці та риби, які бажають експортувати свою продукцію до Саудівської Аравії, Головне управління з продуктів та ліків Королівства запровадило систему «Служба реєстрації іноземних об'єктів».
У зв'язку з цим, просимо поінформувати підприємства-члени регіональних ТПП про необхідність реєстрації іноземних експортерів відповідної продукції до Саудівської Аравії в системі за посиланням: http://frcs.sfda.gov.sa/Account/RegisterAccount.aspx">реєстрація


Фармацевтична компанія "Баєр Афлак" (Ісламська Республіка Іран), що також займається виробництвом ветеринарних препаратів, висловила бажання поставляти свою продукцію до України. Вищезгадане підприємство отримало сертифікат GMP в Іранській Ветеринарній Організації.
Більш детальна інформація щодо вищезазначеної компанії знаходиться на веб-сайті: http://www.bayeraflak.ir а також її можна отримати, зв'язавшись за номером телефону: 0098214484633

КУРСИ ВАЛЮТ

USD | finance com uaRUR | finance com ua
EUR | finance com ua 

КОНТАКТИ

Адреса:
м.Рівне, вул. Гетьмана Мазепи, 19

тел.:
(0362) 26-38-66, 26-96-74

тел./ факс:
(0362) 26-38-66, 26-96-74,

rcci@rivne.com
www.rcci.rivne.com