Рівненська торгово-промислова палата

Rivne Chamber of Commerce & Industry

«Ми впевнено дивимось у майбутнє
і відкриті до ділового співробітництва!»

ВИ ШУКАЄТЕ ПАРТНЕРА?

ПАО «Казаньоргсинтез» - крупнейший отечественный производитель полимеров и сополимеров этилена, ведущее предприятие химической промышленности Российской Федерации. Казанское публичное акционерное общество «Органический синтез» — одно из крупнейших химических предприятий Российской Федерации. ПАО «Казаньоргсинтез» производит более 38% всего российского полиэтилена и является его крупнейшим экспортером. ПАО «Казаньоргсинтез» занимает ведущее место в производстве газопроводных полиэтиленовых труб, фенола, ацетона, охлаждающих жидкостей, химических реагентов для добычи нефти и осушки природного газа. Ежегодно ПАО «Казаньоргсинтез» производит более 1 млн. тонн химической продукции.
Уважаемые потребители, сообщаем Вам о том, что с 07.06.2016., реализация нашей продукции будет производиться не только на электронных торгах, путем проведения аукциона, но и посредством приема заявок через отдел реализации предприятия. Подробности узнавайте в отделе активных продаж по телефонам: 8(843) 207-05-94, 8(843)-207-03-41, Iorra: kos@kos.ru.com
С уважением, заместитель генерального директора по коммерции ПАО «Казаньоргсинтез»


Направляємо до відома та використання в роботі копію листа Міністерства закордонних справ України від 25.07.2016 No 650/17-260-2320 щодо запровадження Головним управлінням з продуктів та ліків Саудівської Аравії системи “Служба реєстрації іноземних об'єктів”, метою якої є полегшення процесу реєстрації та акредитації іноземних виробників при експорті м'яса великої рогатої худоби, птиці та риби на ринок Саудівської Аравії.


Посольство України в Японії інформує про відкриття японського ринку (скасування карантину) для молочних продуктів українського виробництва у т. ч. сухого молока (карантин був запроваджений з 2010 р. на всі молочні продукти окрім сирого молока).
Наразі ветеринарною службою Японії розпочато відповідну процедуру, готується проект постанови уряду Японії, якою буде скасовано карантин. Відкриття ринку Японії для молочних продуктів очікується восени 2017 року (постанова вступить в дію орієнтовно у жовтні 2017 р.).
Незабаром відповідну нотифікацію буде здійснено японською стороною через систему оповіщення щодо санітарних та фітосанітарних заходів країн-членів СОТ (WTO SPS notification). Відповідну українську продукцію мають супроводжувати ветеринарні сертифікати якості з додатковим змістом на вимогу японської сторони.
При цьому звертаємо увагу щодо жорстких вимог японської сторони до якості імпортованої продукції і відповідності її японським харчовим стандартам.


Узбекистанська компанія “ALEX” зацікавлена у налагодженні співробітництва з українськими компаніями щодо імпорту з України кормового ячменю. Зазначена компанія займається імпортом-експортом товарів, послуг та обладнання з Європи в країни СНД і навпаки. Також компанія організовує ознайомчі візити бізнесменів до країн Центральної Азії, супроводжує і веде від їх імені переговори для встановлення контактів.
З початку 2016 року компанія розпочала працювати з арабськими країнами (ОАЕ, Катар, Саудівська Аравія), на ринку яких займається імпортом сільськогосподарської продукції, продуктів харчування, декоративних дерев тощо.
Комерційний запит компанії:
товар — ячмінь кормовий першого гатунку;
порт доставки - Jebel Ali Dubai;
перша партія — 10 контейнерів, друга — 20 контейнерів, далі обсяг може бути збільшений в середньому до 40-50 тисяч тон на місяць;
ціни в порту експортера становлять: Франція - 130-140 євро, Бельгія - 147 євро, Італія - 150 євро, Іспанія - 132 євро.
За розрахунками компанії “ALEX” ячмінь кормовий першого гатунку з доставкою до м. Дубай (ОАЕ) не має перевищувати 150-155 дол. США.
Просимо поширити інформацію про пропозицію від узбекистанської компанії “ALEX” щодо імпорту з України кормового ячменю серед організацій та установ — дійсних членів торгово-промислової палати, які зацікавлені в участі у зазначеному заході.
Більш детальну інформацію можна отримати у представника компанії “ALEX“ - Анвара Турдієва, тел: +998 90 911 02 21, e-mail: anvarturdiev@gmail.com, skype: anvarturdiev, поштова адреса: 16-a, rue Abdulla Qakhar, Tachkent, Ouzbekistan.


Узбекистанська компанія “lindustrial Systems&Solutions (ISS)”, головний офіс якої знаходиться в Ташкенті, зацікавлена у співпраці з українськими виробниками:

насосного обладнання;
запасних частин та витратних матеріалів для компресорного обладнання;
привідної техніки (перетворювачі частоти, двигуни, редуктори);
контрольно-вимірювального обладнання (датчики тиску, температури, витратоміри, реєстратори, прилади вимірювання рівня, прилади вимірювання вібрації);
запірно-регулюючої арматури (клапани різного виду, засувки);
обладнання спеціалізованого призначення для гірничо-металургійної, хімічної і нафтогазової промисловості,
Області і підприємства з якими співпрацює “lindustrial Systems&Solutions (ISS)”.
нафтогазова галузь (Мубарекнафтогаз, Шуртаннафтогаз, Мубарекський Газопереробний завод - МГПЗ, Шуртанський газохімічний комплекс - ШГXК.
Устюртський газохімічний комплекс -УГXК);
гірничодобувна галузь (Алмаликський ГМК. Навоійский ГМК. АнгренBуголь);
хімічна галузь (НавоіAзот, ФерганаАзот, Максам-Аммофос, Максам-Чирчик);
цементна галузь (Ахнагаранцемент, Кувасайцемент, Бекабадцемент. Кизилкумцемент).
Підприємство має намір встановити ділові відносини з українськими компаніями (заводами) з виробництва вищезазначеної продукції з метою розвитку партнерських відносин.
Просимо Вас розповсюдити дану інформацію серед членів TПП та ділових кіл вашого регіону.
У разі зацікавленості вітчизняних компаній y співробітництві з “lindustrial Systems&Solutions (ISS)” проханні, надсилати свої пропозиції на e-mail: sales@issuzb.com контактна особа Гурільова Тетяна. Контактні дані підприємства: Тел/факс (+99871) 2544415.

КУРСИ ВАЛЮТ

USD | finance com uaRUR | finance com ua
EUR | finance com ua 

КОНТАКТИ

Адреса:
м.Рівне, вул. Гетьмана Мазепи, 19

тел.:
(0362) 26-38-66, 26-96-74

тел./ факс:
(0362) 26-38-66, 26-96-74,

rcci@rivne.com
www.rcci.rivne.com