Рівненська торгово-промислова палата

Rivne Chamber of Commerce & Industry

«Ми впевнено дивимось у майбутнє
і відкриті до ділового співробітництва!»

ВИ ШУКАЄТЕ ПАРТНЕРА?

Отдел по вопросам экономики Посольства Венгрии в Украине свидетельствует своё почтение, и в приложении имеет честь передать Вам краткую информацию о деловой заинтересованности венгерских предприятий.

Просим не отказать в любезности, и оказать содействие в распространении информации среди представителей деловых кругов Украины, которые могут быть заинтересованы в сотрудничестве.
Заранее благодарим за оказанное Вами содействие.

С уважением,
Иван Ворожильник
ассистент по внешнеэкономическим вопросам
Посольства Венгрии в Украине
Тел.: + 38-044 / 590-01-90, 91
Факс.: + 38-044 / 590-01-89
E-mail: TradeAssistant.kev@mfa.gov.hu


Описание


Фірма Спецтехмонтаж проводить акцію з можливістю придбання якісної продукції з безкоштовною доставкою.
Фірма Спецтехмонтаж працює на ринку України з 2001 року, раніше ми знаходилися
в місті Донецьк.
Профіль діяльності — сегмент В2В — постачальник будівельних матеріалів та матеріалів для виконання зварювальних робіт. Ми поставляли продукцію покупцям по всій території України. Маємо багаточисельні листи подяки від наших бізнес-партнерів, ми — двократні номінанти загальнодержавного рейтингу підприємств України у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Імпортер року” в 2012 та 2013 роках.
Деталі можна подивитися за посиланням, http://stm.in.ua/certificates.


За інформацією Посольства України в Турецькій Республіці, представники керівництва технопарку Університету «Хаджетгепе» звернулись з проханням надати сприяння в організації зустрічей з потенційними українськими партнерами під час участі у роботі виставки «Еісоm Ukraine 2017» (11-14 квітня 2017 р., м. Київ).

Керівництвом технопарку Університету «Хаджетгепе» розглядається можливість встановлення контактів із українськими представниками компаній, що діють у сферах І енергетики, електроніки та високих технологій.

Контакти Посольства: вул. Санджак Махаллесі, 512, №17, Чанкая/Анкара, 06550, Туреччина; тел: 441-54-99, 440-52-89, факс: 440-68-15, 440-53-00; e-mail: emb tr@mfa.mv.ua. ukremb@turksatkablo.net:

web: http://www.mfa.gov.ua/turkev.">http://www.mfa.gov.ua/turkev.


Щодо налагодження співпраці з компанією SC CARPATH PROJECTS MANAGEMENT SRL.
Дана компанія цікавиться купівлею:
брикетів з рослинних відходів - соняшника, коноплі, соломи; вугільних брикетів - торф, буре вугілля, кам’яне вугілля; металевої сітки та арматури.
Також, компанія SC CARPATH PROJECTS MANAGEMENT SRL шукає виробників:
деревини та виробів з деревини для меблевої промисловості (покриття для підлоги, дерев’яна плита, деревостружкова плита, деревоволокниста плита середньої щільності, фанера та ін.) сухі дрова та гранули;
- цементу;
- цегли;
- керамічної плитки;
- ізоляційних систем для дахів і покрівельної черепиці;
- мангалів.
За додатковою інформацією звертатись до ІФ ТПП.
Контактна особа: Хмільовська Оксана, тел.(0342)52-33-47, моб.тел.050-282 97 94, e-mail: fea@cci.if.ua


“Transnet Engineering LTD” зацікавлена у пошуку постачальників сталі в Україні з метою виготовлення 3200 контейнерів для транспортування вугілля.
Адреса компанії:
160 Lynne е Street Kilner Park, Pretoria
The Reputblic of South Africa
Контактні особа: Mr. Thabang Selamolela тел.: +27 12 391 1544, +27 82 666 3787
e-mail: ThaThabang.Selamolela@transnet.net.


ТОВ "Консалтингова компанія "СІДКОН", яка здійснює заходи спрямовані на захист та попередження незаконних дій, в рамках дії Бюро протидії комерційним злочинам та корупції, в тісній співпраці з ICC Commercial Crime Services (ICC CCS) London, пропонує надання інформаційно-аналітичної підтримки компаній та підприємств Рівненської області в сфері інформаційно-аналітичного забезпечення, а саме:
- Експертне вивчення ділових партнерів і конкурентів в Україні та за кордоном.
- Розробка стратегії компанії з виходу на закордонні ринки.
- Пошук і аналіз зарубіжних ринків збуту товарів, сировини.
- Проведення розслідувань, де є підозра на шахрайство.
- Аналітичні огляди і прогнози, маркетингові дослідження в Україні та закордоном.
- Надання інформаційної допомоги щодо мінімізації втрат від дій недобросовісних контрагентів.
- Розробка інформаційних систем підтримки прийняття рішень.
Для реалізації даних цілей в рамках Бюро протидії комерційним злочинам та корупції та в рамках дії Меморандуму про співпрацю з ICC Commercial Crime Services (ICC CCS) London компанія пропонує розглянути можливість наступних напрямків співпраці:
1. Інформування всіх підприємницьких кіл та регіональних рад підприємців у Рівненській області щодо можливостей виходу на інші перспективні ринки українських товаровиробників та зниженню ризиків ведення бізнесу.
2. Організація та проведення практичних семінарів для всіх підприємницьких кіл та регіональних рад підприємців у Рівненській області з метою ознайомлення його учасників із сучасними технологіями безпечного ведення бізнесу на внутрішньому та зовнішньому ринках.
Контактні дані: тел. +38 044 2202977, факс. +38 044 2202978,
http://www.sidkon.com.ua, e-mail: office@sidcon.com.ua.


До нас надійшов запит від італійської компанії, яка планує закупати в Україні ялинові пелети і шукає відповідного партнера. Будемо надзвичайно вдячні за розповсюдження даної інформації серед зацікавлених підприємств Вашого регіону.
Характеристики запитуваного товару:
• Продукт: ялинові пелети (за складом - лише деревина, без домішок].
• Колір: білий, жовтий (світлий)
• Діаметр: б мм
• Сертифікація: EN PLUS А1
• Кількість: 6-8 вантажівок на тиждень на підставі річного контракту
• Пакування: мішки біг-бег
Італійська компанія просить потенційних українських партнерів підготувати комерційну пропозицію, яка міститиме наступну інформацію:
• Фотографії пелет та виробництва
• Ціна пелет на умовах франко-місце відправлення (ЕХШ)
• Актуальна вартість транспорту до північно-східної частини Італії і до Австрії.
В разі зацікавленості, просимо підприємства надсилати свої пропозиції до Центру підтримки експорту Херсонської ТПП на e-mail export@tpp.ks.ua. тел./факс (0552) 32-52-91, 42-50-72, контактні особи - Ганна Сирчина, моб. (067) 553-00-35, Ксенія Карпенкова, моб. (067) 55-234-60.


Компанія “Geoplat Group”, член Торгово-промислової палати Грузії, є виробником наступної продукції: поліетиленові труби (призначені для газу і води), поліпропіленові труби (призначені для води), каналізаційні (ПВХ) труби, металеві профілі для дверей і вікон, сендвіч-панелі, металочерепиця, ламінат, ламіновані стелі.
Окрім виробництва, компанія розпочинає трейдинг поліетилену та іншої сировини промислового призначення (місцевого і регіонального масштабу).
Основним інтересом компанії “Geoplat Group”, є наступне: знайти потенційних партнерів, підприємства аналогічного профілю в Україні, відвідати їх і поділитися досвідом. Особливий інтерес представляють підприємства, які спеціалізуються на виробництві поліетиленових і поліпропіленових труб, металопластикових профілів. Також “Geoplat Group” хотів би знайти в Україні фахівців у цій галузі і запросити їх на своє підприємство для отримання рекомендацій.
У разі зацікавленості просимо звертатись до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України (e-mail: zea-ier@ucci.org.ua, тел.: 044 278 09 30)


Компанія «Таха Санат Данеш Пуя» («Таїїа Загин Бапезії Рооуа») - одна з іранських компаній, що діють у сфері постачання продукції хімічної промисловості та виробництва полімерних добрив, що знаходять особливе застосування в сільському господарстві.
Зазначена компанія хотіла б постачати даний продукт зацікавленим українським підприємствам, що діють в аграрній сфері.
Довідково: Виробництво полімерних добрив с виключно .монопольним правом лише чотирьох країн і однією з чотирьох країн-виробників цього виду продукції є Ісламська Республіка Іран.
Більш детальна інформація є доступною на веб-сайгі вищезгаданої компанії: wwvv.tahasanat.ir.


Fevita Hungary ZRt.

Одне з провідних підприємств Угорщини, що займається швидким заморожуванням продуктів харчування. Основна діяльність компанії - виробництво заморожених продуктів. Річний обсяг виробництва становить більше 32 000 тон. Частка на внутрішньому ринку становить близько 22%, таким чином, є найбільшою угорською ланкою цієї галузі. Компанія експортує в першу чергу заморожені фрукти і овочі.


МЕGА-LОСІSТІС ZRt.

Одна з найбільших угорських приватних компаній, яка надаючи високий рівень якості, стабільний фінансовий тил і техніку, займається проектуванням нових і реконструкцією існуючих будівель. МЕGА-LОСІSТІС ZRt. пропонує свої послуги: підготовка проектних робіт; технічне обслуговування та ремонт електричних, енергетичних і комунальних систем; вимір і сертифікація систем електроніки та захисту від блискавок; технічне обслуговування та ремонт систем постачання води і очистки стоків; експлуатація, технічне обслуговування і ремонт водоочисних споруд; експлуатація і ремонт промислових систем охолодження, електричних машин.


ПОЛЬЩА

Фінансове товариство «Сілезія» (Towarzystwo Finansowе Silesia) пропонує для продажу технологічну лінію з виробництва безшовних труб, яка належить польському заводу «Waicownia Rur Jednosc».
Детальна інформація щодо процедури продажу технологічної лінії доступна на http://www.tfsilesia.pl.
Правління ФТ «Сілезія»
Tel.: +48 32 494 57 48
Fax: +48 32 494 57 56
E-mail: secretariat@tfsilesia.pl
Компанія «WORKWEAR» шукає швейні підприємства, що спеціалізуються з виробництва високоякісного робочого одягу, футболок, фланелевих сорочок тощо. Планує розміщення замовлення з пошиття виробів із матеріалів, які постачатимуться польською компанією.
Tel.: + 48 519 112 705 (польська, англійська, німецька мови)
Контактна особа: Ігор Козловський
E-mail: workwear@onet.ua
Компанія «BIM Sp. z o.o.» є дистриб’ютором більш ніж 100 польських виробників меблів. Пропонує співпрацю.
Tel.: +48 84 688 10 59
E-mail: info@bimfurniture.com
http://www.bimfurniture.com
Компанія «Emulbit sp. z o.o.» – виробник будівельної хімії, зокрема продуктів для гідроізоляції: просочення, рідкі плівки, бітумні вироби на водній основі та на основі розчинників. Зацікавлена у співробітництві.
Tel.: +48 666 034 791
Tel.: +48 58 306 71 74
http://www.gryfbud.eu
http://www.emulbit.pl
Компанія «JAWAR sp. z o.o.» шукає постачальника вогнетривкої глини наступних властивостей:
– granulation: 0–0,09 mm;
– humidity: 1–1,2%;
– content of Al2O3: min. 35%;
– content of SiO2: 55–65%;
– fire resistance: min. 175 sP;
– mineral composition: kaolinite – min. 70%, Illite – max. 24%, quartz – max. 10%.
Річний попит – близько 1000 тонн.
Tel.: +48 606 460 851
E-mail: pawel.jarzynski@jawar.com.pl
http://www.jawar.com.pl
Контактна особа: Paweł Jarzyński


БРАЗИЛІЯ

Компанія «Aerostation» пропонує свої послуги у представленні інтересів українських компаній на ринку Південної Америки. «Aerostation» має досвід роботи з іноземними авіаційними та високотехнологічними компаніями.
Tel.: +55 19 3876 5032
Tel: +55 19 99214 1335
E-mail: allan.orsi@aerostation.com.br
Business Development Director: Allan Orsi
Пропозицію надано Посольством України в Федеративній Республіці Бразилія.
Tel.: +5561 3365 1457
Fax: +5561 3365 2127
E-mail: emb_br@mfa.gov.ua
Нttp://brazil.mfa.gov.ua


КАЗАХСТАН

20–21 квітня 2017 року в м. Алмати заплановано проведення IV Міжнародного бізнес-саміту «Retail Business Kazakhstant-2017».
До участі у бізнес-саміті запрошуються компанії роздрібної індустрії та товарного виробництва.
Головними подіями заходу визначено:
– конгрес казахстанських виробників;
– тематичні круглі столи, торгові місії іноземних держав;
– виставка роздрібної індустрії «Retail Expo Kazakhstan»;
– центр закупівлі торговельних мереж;
– конкурс інновацій тощо.
Тел.: +7 701 749 24 49
Е-mail: 101@bbcg.kz
Контактна особа: Мадіна Абдуманапова
ТОВ «ARIBA» – виробник м’яких меблів, шукає виробників соснового брусу для виробництва меблевих каркасів. Чекає на пропозиції українських підприємств із розмірами, цінами, умовами постачання в Казахстан і сертифікацією якості.
Tel.: + 7 7272 94 72 46
E-mail: info@fariba-furniture.kz
Директор компанії: Фогел А.


КИРГИЗІЯ

Асоціація теплиць Киргизстану «The United Kyrgyz Greenhouses» налагодить співробітництво з підприємствами України.
Асоціація зацікавлена у налагодженні співпраці з асоціаціями та приватними підприємцями в таких сферах:
– будівництво теплиць у Киргизькій Республіці;
– обмін технологіями вирощування органічної продукції в тепличних умовах;
– експорт киргизької органічної, екологічно чистої тепличної продукції в Україну й Європу в рамках генералізованої системи преференцій Європейського Союзу (ГСП+);
– експорт киргизької продукції в країни ЄАЕС, Китай тощо;
– впровадження енергозберігаючих технологій і використання альтернативних джерел енергії;
– сертифікація киргизької продукції для європейського ринку;
– просування кооперації сільськогосподарських виробників;
– кадрове забезпечення тепличного сектора;
– обмін досвідом підприємців й агрономів;
– співробітництво на рівні асоціацій та інших організацій у сфері сільського господарства та тепличного сектора.
Асоціація розглядає можливість організації бізнес-туру киргизьких підприємців в Україну.
Тел.: +996 558 800 363 / 856 858
Е-mail: ukg.greenhouses@gmail.com
http://www.facebook.com/united.kyrgyz.greenhouses
Президент асоціації: С. А. Токталієв


МАРОККО

Компанія «GEMO ATLAS SARL» зацікавлена у закупівлі в Україні 500 тис. тонн зерна для Республіки Судан, а також 1 тис. тонн порошкового молока.
Tel.: +212 640 10 10 10, +212 660 15 83 86
E-mail: gemo.atlas@gmail.com
Нttp://http://www.gemoatlas.com
Контактна особа: Hassaneine Haytem JARAIB
Пропозицію надано Посольством України в Королівстві Марокко.
Tel.: +212 537 65 78 40
Fax: +212 537 75 46 79
E-mail: emb_ma@mfa.gov.ua
Нttp://http://www.morocco mfa.gov.ua


ТАДЖИКИСТАН

Підприємство «Фірма з експорту й імпорту» зацікавлене в експорті/імпорті сільськогосподарської продукції, а також в організації в Україні виставок-ярмарків сільгосппродукції з Афганістану, Індії та Таджикистану. Пропонує постачання рису, фруктів і закупівлю соняшникової олії, бобових культур.
Tel.: +992 935 001 639
E-mail: armazd@mаіl.ru
Представник підприємства: Саїдов М. Х.


Кіровоградська торгово-промислова палата засвідчує Вам свою повагу та повідомляє, що на нашу адресу надійшов запит на придбання українських товарів для подальшого експорту за межі України.
У зв’язку з викладеним просимо повідомити про наявність підприємств - товаровиробників серед членів підпорядкованих Палат, які мають можливість відвантажити на умовах EXW (ІНКОТЕРМС – 2010) наступні товари:
-  цукор в кількості 5 тис. тон на місяць, розфасований у мішки по 50 кг;
- олія соняшникова, рафінована, розфасована у пляшки по 1 л. (етикетка замовника),  в кількості 250 тон на місяць.
В зв’язку з обмеженим терміном поставки товарів просимо надати запитувану інформацію в термін до 31.03.2017 року.

КУРСИ ВАЛЮТ

USD | finance com uaRUR | finance com ua
EUR | finance com ua 

КОНТАКТИ

Адреса:
м.Рівне, вул. Гетьмана Мазепи, 19

тел.:
(0362) 26-38-66, 26-96-74

тел./ факс:
(0362) 26-38-66, 26-96-74,

rcci@rivne.com
www.rcci.rivne.com