Рівненська торгово-промислова палата

Rivne Chamber of Commerce & Industry

«Ми впевнено дивимось у майбутнє
і відкриті до ділового співробітництва!»

ВИ ШУКАЄТЕ ПАРТНЕРА?

Торгово-промислова палата України (далі - ТПП України) висловлює вам свою повагу та інформує про наступне.

До ТПП України надійшов лист від Посольства України в Туркменістані щодо міжнародних виставок, які відбудуться у виставковому центрі Торгово- промислової палати Туркменістану в м. Ашхабад у 2017 році:

1. 24-26 серпня - міжнародна виставка «Туркменське будівництво - 2017» та конференція «Розвиток будівельної галузі Туркменістану».

2. 7 - 9 вересня - міжнародна виставка та наукова конференція «Основні напрямки розвитку енергетичної промисловості Туркменістану».

3. З - 5 жовтня - XI міжнародна виставка та наукова конференція телекомунікації, телеметрії та інформаційних технологій «Туркментел - 2017».

4. 2 - 4 листопада ХХІІ-а міжнародна конференція та міжнародна виставка «Нафта і газ Туркменістану - 2017»

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням cci.gov.tm

Просимо поширити дану інформацію серед членів Палати та бізнес кіл Вашого регіону.

 

 


 

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія EuropeanDelong(Hong Kong) Group Company Limited, що хотіла б імпортувати наступні товари:<br>

Сою* Пшеницю* Кукурудзу* Напівзаморожену кукурудзу (Semi-fermented corn feed ) Картопляний крохмаль* Соняшникову олію (нерафіновану)* Рапсове масло, Соняшниковий шрот (корм для тварин)Прошу передати цю інформацію підприємцям, що зацікавлені у експорті вказаних товарів. За додатковою інформацією звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї. N.В. Зверніть увагу До Українського торговельного представництва звернулась китайська компанія з проханням надати інформацію про ринок української черешні (вишні).
-

З матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції «Черешня та вишня: промислове вирощування в Україні» (15-16 червня 2017 року, м. Запоріжжя):Згідно із міжнародною статистикою, Україна займає друге місце у світі за обсягами виробництва вишні, а по черешні ми знаходимось на 11 місці серед країн-виробників. Найбільші закупки черешні на світовому ринку здійснюють Китай, Гонконг, Росія, Німеччина та Австрія. (Тут необхідно зазначити, що Гонконг є частиною Китаю - особливим адміністративним районом) <br>

У 2016 році середня ціна на тону становила $1326.В Китаї роздрібна ціна на черешню - 60 юаней за кг. (1 дол.США - 6,75 юаней) Наш партнер у Китаї, з огляду на сезонність черешні, логістику, порадив звернути увагу на продукти переробки черешні та вишні, такі як джеми, консервації та ін., які також користуються великим попитом у Китаї.Думаю, ця інформація зацікавить тих, хто вирощує черешню або займається консервуванням ягід, виробництвом джемів.

З матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції «Черешня та вишня: промислове вирощування в Україні» (15-16 червня 2017 року, м. Запоріжжя):Згідно із міжнародною статистикою, Україна займає друге місце у світі за обсягами виробництва вишні, а по черешні ми знаходимось на 11 місці серед країн-виробників. Найбільші закупки черешні на світовому ринку здійснюють Китай, Гонконг, Росія, Німеччина та Австрія. (Тут необхідно зазначити, що Гонконг є частиною Китаю - особливим адміністративним районом) <br>

У 2016 році середня ціна на тону становила $1326.В Китаї роздрібна ціна на черешню - 60 юаней за кг. (1 дол.США - 6,75 юаней) Наш партнер у Китаї, з огляду на сезонність черешні, логістику, порадив звернути увагу на продукти переробки черешні та вишні, такі як джеми, консервації та ін., які також користуються великим попитом у Китаї.Думаю, ця інформація зацікавить тих, хто вирощує черешню або займається консервуванням ягід, виробництвом джемів.

 


До Посольства звернувся Голова еміратської компанії OSANGroup (http://www.osan.ае/about.php) з проханням надати контактні дані виробників зернових, які зацікавлені у поставках продукції до ОАЕ. Посольством було надано інформацію щодо основних виробників агропромислової продукції ОАЕ та надано перелік виставково-ярмаркових заходів, запланованих в Україні. У додатку надсилаємо заповнену представниками OSANGroup форму запиту на продукцію для розповсюдження серед потенційно зацікавлених українських експортерів.

 


   Торгово-промышленная палата Узбекистана свидетельствует свое уважение Торгово-промышленной палате Украины и сообщает следующее.

   В Торгово-промышленную палату Узбекистана поступило обращение от узбекской компании ООО «ADEL ТЕХ» (адрес: Республика Узбекистан, г.Ташкент, ШайхонтОхурский район, ул. Уйгур, дом №341 эл.почта: adeltex@mail.ru">adeltex@mail.ru ibroximboltaboev5@gmail.adeltex@mail.ru">ru) с просьбой оказать содействие в поиске деловых партнеров для реализации текстильной продукции на территории Вашей страны.

   Следует отметить, что ООО «ADEL ТЕХ» производит детскую одежду, одежду для детей раннего возраста, спецодежду и комплекты постельного белья.

   Учитывая вышеизложенное, просим оказать содействие в распространении предложения ООО «ADEL ТЕХ» среди членов Вашей палаты и заинтересованных организаций для установления деловых контактов по поставке текстильной продукции на рынок Вашей страны.

   В этой связи просим оказать содействие в распространении предложения ООО «ADEL ТЕХ» среди компаний Вашей страны и в случае их заинтересованности обращаться напрямую представителю ООО «ADEL ТЕХ» Адилбаеву Н.А по телефонам: +99899 800-98-88, +99897 464-15-99 либо в ТПП Узбекистана для дальнейшего установления деловых контактов с узбекской компанией.


   Topгoвo-промышленная палата Узбекистана выражает свое уважение Торгово-промышленной палате Украины и пользуясь случаем сообщает следующее.

   В Торгово-промышленную палату Узбекистана поступило обращение от узбекской компании ООО «ВЕК MEGATEXTILE» (адрес: Республика Узбекистан, г.Ташкент, Чиланзарский район, ул. Чорбог, 2-тупик дом №8 веб-сайт: http://www.bekmegatextile.uz/">www.bekmegatextile.uzэл-почта: info@bekmegatextile.uz)с просьбой оказать содействий в поиске деловых партнеров для реализации трикотажного полотна на территория Украины.

   Следует отметить, что ООО «ВЕК MEGATEXTILE» полностью оснащена современным оборудованием мировых лидеров текстильного машиностроения из Германии, Швейцарии и Италии. На предприятии создана собственная исследовательская база и дизайн-бюро. Непрерывные изыскания позволяют регулярно вводить технологические новшества, применять самые современные методы крашения. Выпускаемая текстильная продукция отвечает современным стандартам в отрасли и обладает высоким качеством.

   В этой связи просим оказать содействие в распространении предложения ООО «ВЕК MEGATEXTILE» среди компаний Вашей страны и в случае их заинтересованности обращаться напрямую в Дирекцию компании по телефонам +(99871) 230-10-20, +(99899) 857-66-99 либо в ТПП Узбекистана для дальнейшего установления деловых контактов с узбекской компанией.

 


   Торгово-промышленная палата Узбекистана свидетельствует свое уважение торгово-промышленной палате Украины и сообщает следующее.

   В Торгово-промышленную палату Узбекистана поступило обращение от Убекской компании ООО «Huvaydo-Mebel» (адрес: Республика Узбекистан, г.Ташкент, массив Кара-Камыш-1, дом №2А) с просьбой оказать содействие в поиске деловых партнеров для реализации мебельной продукции на территории Вашей страны.

   Следует отметить, что ООО «Huvaydo-Mebel» является ведущимпроизводителем мебели не только в Узбекистане, но и в регионе Центральной Азии.Компания производит и реализует мебельную продукцию с 1996года и являетсямебельным производителем обеспечивающим полный цикл от «разработки дизайнадо продажи и монтажа конечного продукта». Компания располагаетпроизводственной площадью более 22000 кв.м и оснащена современнымоборудованием, передовыми технологиями и программным обеспечением.Выпускаемая мебельная продукция отвечает современным стандартам в отрасли иобладает высоким качеством.

   В этой связи просим оказать содействие в распространении предложения ООО «Huvaydo-Mebel» среди украинских компаний и в случае их заинтересованности обращаться напрямую представителю компании Мадраимову Н. по телефону +99871 246-31-33 либо в ТПП Узбекистана для дальнейшего установления деловых контактов с узбекской компанией.

   Пользуясь случаем Торгово-промышленная палата Узбекистана вновь выражает свое уважение Торгово-промышленной палате Украины и надеется на дальнейшее сотрудничество.

 


   Торгово-промислова палата України висловлює Вам свою повагу та інформує, що Державне підприємство «Національний проект «Енергія природи» у співпраці з вітчизняними та іноземними фінансовими партнерами розробляє спільну програму щодо розвитку інвестиційних проектів та забезпечення їх фінансовими ресурсами.

   Зазначеною програмою передбачається надання кредитів під пільгові відсотки для інвестиційних проектів щодо вирощування сільськогосподарських культур, створення переробних підприємств та розвитку альтернативної енергетики.

   Обсяг отримання необхідного фінансування; відсотки по кредиту, умовинадання та терміни його погашення будуть обговорені у випадку звернення дофахівців Державного підприємства за умови надання повного пакету необхідних документів.

Більш детальна інформація за тел. 044 285 13 35, info@npep.com.ua

 
   На нашу адресу через Посольство України в Республіці Болгарія надійшло звернення болгарської консалтингової фірми «Про ЕКС-Медія», яка зацікавлена у встановленні ділових контактів з суб’єктами підприємницької діяльності, що мають інтерес у виході на ринок Болгарії.
   Зокрема компанія пропонує такі послуги:
   1.   Надання юридичної допомоги українським юридичним та фізичним особам, а саме: 
     -письмові та усні консультації правового характеру, пов’язані з проблемними питаннями започаткування та ведення підприємницької діяльності на території РБ;
     -реєстрація юридичних осіб в Болгарії;
     -юридичне супроводження та ведення цивільних адміністративних та кримінальних процесіву контексті захисту прав українських юридичних та фізичних осіб;
     -надання правової допомоги при укладанні угод (здійснення контактів, участь у переговорах, здійснення оцінок, правового аналізу, підготовка текстів документів тощо);
     -надання сприяння при поверненні заборгованості, що виникли в результаті проведення підприємницької діяльності.
   2.  Нотаріальні послуги:
     -засвідчення підписів і договорів, видача нотаріальних актів, повноважень, протоколів про розподіл майна тощо.
   3. Проведення оцінок та аналізів (у т.ч.правових) у зв’язку з придбанням підприємств, споруд, власності.
   4. Охорона об’єктів та заходів.

     В рамках діяльності Ради експортерів та інвесторів при МЗС України інформуємо, що татарська компанія «А1 QayedInternationalTents» зацікавлена у встановлені ділових зв’язків з вітчизняними виробниками сталевих і металічних будівельних виробів (конструкційної сталі) та тентів відповідно до специфікації (додається).
     У разі зацікавленості щодо налагодження співробітництва, рекомендували б звертатися до представника вищезгаданої компанії – Самер Салюм (Mr. SamerSalloum), Р.О. Box- 13793, Doha - Qatar, тел:. +974-44666650/44666656, факс:. +974-44662211, ел. адреса:, info@qayedtents.com.

   У рамках надання сприяння діяльності українських підприємств на Індійському ринку, а також збільшення обсягів двосторонньої торгівлі з Республікою Індія, надсилаємо інформацію щодо тендеру, оголошеного компанією «EnergyEfficiencyServicesLtdза підтримки Міністерства енергетики Індії щодо розробки дизайну, виробництва, постачання та гарантійного обслуговування 1 млн. енергозберігаючих LED-ламп для освітлення семи сільських районів штату Андхра Прадеш.
   Тендер № EESL/06/2017-18/ICB/SLNP-AP/171807026 від 21.07.17 р. Остання дата подачі заявок 01.09.2017 р.
   Тендерна інформація знаходиться за посиланням: http://tenders.afd.dgmarket.com/tenders/np-notice.do?noticeld=16092739
   Контактна особа: пан Нітін Гупта (Nitin Gupta), тел. +919654694769, email ngupta@eesl.co.in

   В рамках діяльності Ради експортерів та інвесторів при МЗС України інформуємо про зацікавленість катарської компанії «Jabri Sweets and Restaurants» у налагодженні співробітництва з українськими постачальниками олії (соняшникової та кукурудзяної) та сушених овочів.
   У разі зацікавленості щодо співробітництва, рекомендували б звертатися до представника вищезгаданої компанії - Мохаммед аль Курді (Mohammad Al Kurdi), генеральний менеджер, Р.О. Вох - 23008, Doha - Qatar, тел:. +974-44411109, ел.адреса: info@jabriqatar.com.

   Повідомляємо, що Уряд Киргизької Республіки оголосив проведення повторного конкурсу на право користування надрами з метою розробки родовища  коксівного вугілля «Туюк-Каргаша» і проведення геологорозвідувальних робіт.
   Вартість оплати за право користування надрами об'єкта конкурсу була встановлена в розмірі не менше 2498760000 сомів (близько 36 млн. 146 тис. дол. СПІА). Також, відповідно до умов конкурсу, для участі в тендері необхідно оплатити пакет геологічної інформації в розмірі 2417215 сомів (35 тис. дол. СІЛА).
   З детальними вимогами щодо участі в конкурсі, а також з іншою додатковою інформацією можна ознайомитися на офіційному сайті Державного комітету промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької Республіки за посиланням: http://www.gkpen.kg/">http://www.gkpen.kg.
   Документи для участі у конкурсі необхідно надати не пізніше 15:00 14 вересня 2017 р. на адресу Держкомітету промисловості, енергетики та надрокористування КР: 720739, Киргизька Республіка, м. Бішкек, просп. Еркиндик, 2.

   З метою розширення присутності українських підприємств на індійському ринку, а також збільшення обсягів двосторонньої торгівлі з Республікою Індія, надсилаємо інформацію щодо тендеру, оголошеного компанією «WesternCoalfieldsLtd(дочірнє підприємство державної «CoalIndiaLtd.») на закупівлю бульдозерів потужністю 320 кс, а також запасних частин та розхідних матеріалів до них для обслуговування на 4 роки після придбання.
   Тендер № hq-pur-yvr-ra-e-038-2017-18/ від 29.07.17 р. Остання дата подачі заявок 31.08.2017 р.
   Тендерна інформація знаходиться за посиланнями:
   http://www.coalindiatenders.eov.in
   http://coalindiatenders.nic.in/nicgep/app?component=%24DirectLink_0&page=FrontEndAdvancedSearchResult&service=direct&session=T&sp=Sj%2B2FqfYM3tFKrxMsCPkhpw%3D%3D">http://coalindiatenders.nic.in/nicgep/app?component=%24DirectLink_0&page=FrontEndAdvancedSearchResult&service=direct&session=T&sp=Sj%2B2FqfYM3tFKrxMsCPkhpw%3D%3D

Мінекономрозвитку отримало лист від Посольства Республіки Хорватія в Україні з повідомленням щодо оголошення тендеру з проекту реалізації готельно- туристичного об’єкту «Чеська віла» у м. Віс, острів Віс, Республіка Хорватія (додається).

   Торгово-промислова палата України засвідчує Вам свою повагу і інформує, що до ТПП України надійшов лист від Посольства України у Грецькій Республіці щодо можливостей розширення двостороннього торговельно-економічного співробітництва між Україною та Грецією і зокрема організації у Греції презентації українських підприємств та товаровиробників у сфері харчової промисловості.
   Таку презентацію пропонується провести за ініціативи та організаційної співучасті Грецько-української ТПП у виставковому залі Торгово-промислової палати м. Пірей.
   На думку Посольства, проведення згаданого заходу могло б мати значний іміджевий ефект та сприяти просуванню продукції українських товаровиробників на грецькому ринку. До Посольства також був направлений лист з проханням уточнити у грецької сторони організаційно-фінансові умови проведення такої презентації.
   Зважаючи на вищевикладене, просимо опрацювати вищенаведену пропозицію Посольства України у Греції із заінтересованими компаніями-експортерами харчової продукції Ваших регіонів.
   Про результати опрацювання цього питання прохання поінформувати ТПП України за адресами: boi-ier@ucci.org.ua, bea-ier@ucci.org.ua 

   Відповідно до листа Мінекономрозвитку України від 21.07.2017 Вих.№ 4603-05/25234-03 та інформації Посольства Ісламсько/Республіки Іран в Україні повідомляємо, що Організації продовольства та фармацевтики Міністерства охорони здоров'я та медичної освіти Ісламської Республіки Іран є єдиним компетентним органом, що забезпечує процес видачі санітарних сертифікатів на експорт харчової продукції, питної води та напоїв, а також фармацевтичної продукції у зв'язку із встановленням в ній системи ТТАС. Зазначена організація здійснюватиме належний контроль за процесом видачі санітарних сертифікатів на експорт (код ІЯС). Компанії-заявники, з метою експорту, мають здійснювати відповідні процедури лише через вищезазначену систему і отримувати код ЖС для всіх країн.
   Організація ветеринарної медицини Ірану тепер не є компетентною у питанні видачі вищезгаданих сертифікатів.
   Просимо поширити зазначену інформацію серед організацій та установ - дійсних членів торгово-промислової палати, які зацікавлені у співпраці з Іраном.

     Компания СП ООО «ATLAS-INVEST» основана в 2007 году, основная деятельность предприятия - производство спичек. Компания, ориентируясь на передовые тенденции и интересы потребителей, выпускает именно ту продукцию, которая отвечает всем требованиям качества.

     Стоит отметить, что мы сотрудничаем со многими компаниями стран СНГ и Европы.

     Предлагаем Вам нашу продукцию:

1. Спички бытовые Ф 4-2/3 ГОСТ 1820-2001:

Условие поставки БСА, Ташкент - цена 7,00 $ США за 1 г/ящ.

     Упаковка бытовых спичек в картонные коробки (гофроящик), вложением 1000 штук коробков, с дополнительной внутренней упаковкой товара в брикеты из полипропиленовой пленки по 10 шт. Намазка - сплошная.

2. Спички хозяйственные Ф 7 ГОСТ 1820-2001:

Условие поставки БСА, Ташкент - цена 14,00 $ США за 1 г/ящ.

     Упаковка хозяйственных спичек в картонные коробки (гофроящик), вложением 120 штук коробков. Намазка - сплошная.

     В случае Вашей заинтересованности в нашей продукции, просим Вас предоставить нам заявку с указанием объема партии товара, срока и периода поставки.


     СП ООО «ATLAS-INVEST», ориентируясь на передовые тенденции и интересы потребителей, запустил производство высоко-глянцевых МДФ панелей, покрытых декоративными ПВХ/ПЭТ плёнками, под брендом “Kashtan” high gloss panel. Высоко-глянцевые панели МДФ создают широкие возможности в декорировании интерьеров, создании изумительной и качественной мебели.

Рады предложите Вам три позиции декоров в нашем каталоге высоко­глянцевых панелей МДФ:

  1. Однотонные панели - цена 35,00 $ США за 1 лист.
  2. Древесно-структурные панели - 37 $ США за 1 лист.
  3. Узоры, голограммы панели - 40 $ США за 1 лист.

     Размер плиты: 2440x1220x18 мм.

     Цена указана на условиях поставки FCA - Завод.

     Покрытие: Лицевая сторона ПВХ/ПЭТ пленка, покрытая защитной пленкой. Задняя сторона: Белая ламинированная.

     Характерные особенности: Устойчивы к царапинам, продуктам питания и чистящим средствам. Влагостойки и легко чистятся.

    Условия оплаты - 100% предоплата.

1. Сироватка молочна демінералізована суха D 40%; 2. Концентрат сироваткового білка КСБ-34%; 3. Молоко незбиране сухе. Представник компанії планує поїздку до України цього року. Прошу передати цю інформацію підприємцям, що зацікавлені у експорті вказаних товарів. За додатковою інформацією звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї. d.mysenko@gmail.com


КУРСИ ВАЛЮТ

USD | finance com uaRUR | finance com ua
EUR | finance com ua 

КОНТАКТИ

Адреса:
м.Рівне, вул. Гетьмана Мазепи, 19

тел.:
(0362) 26-38-66, 26-96-74

тел./ факс:
(0362) 26-38-66, 26-96-74,

rcci@rivne.com
www.rcci.rivne.com